PLAN LEKCJI

KLASA I III IV V VI VII
PONIEDZIAŁEK 6.30-7.30 świetlica T
1 wych. fiz j. niemiecki kor-komp przyroda w– f j. angielski
2 j. angielski edu. wczesn j. niemiecki w – f przyroda chemia
3 j. niemiecki edu.wczesn w-f j. angielski plastyka biologia
4 edu.wczesn edu. wczesn plastyka polski j. angielski w- f
5 religia j. angielski matematyka godz. wych historia plastyka
6 edu.wczesn wych.fiz godz.z wych plastyka religia historia
7 świetlica A świetlica A religia j. polski matematyka
8 świetlica A świetlica A zdw j.polski zdw matem MP
15.00-16.00  świetlica M rewalidacja
WTOREK 6.30-7.30 świetlica M
1 g.kor/świet M g.kor/świet M j. niemiecki j. polski kor-komp kor-kom/ rew
2 j. niemiecki edu.wczes matematyka matematyka w- f j.polski
3 edu.wczesn j. niemiecki technika j. polski matematyka w- f
4 edu. wczesn religia w-f technika matematyka j. niemiecki
5 edu. muzyczna edu.wczesn matematyka w - f j. niemiecki godz.z wych
6 wych.fiz świetlica T j. polski j. niemiecki j. angielski j. francuski
7 świetlica P.K świetlica P.K j. angielski historia i kult wł muzyka j. polski
8 świetlica P.K świetlica P.K zaj. arty-muzy j. angielski
15.00-16.00 świetlica P.K
ŚRODA 6.30-7.30 świetlica A
1 –------------- j. niemiecki przyroda koło mat Ania kor-kom j. polski
2 edu.wczesn Edu.wczesn j.niemiecki przyroda j. polski chemia
3 j. niemiecki edu.wczesn. j. polski matematyka przyroda religia
4 edu.wczesn edu. Wczesn w- f j. angielski religia j. polski
5 zaj. komputer j. angielski religia w- f j. polski matematyka
6 świetlica Ad Edu. muzyka j. angielski j.polski w– f geografia
7 świetlica Ad Wych fiz gimn.kor gimn. korekcyjna matematyka j. angielski
8 świetlica M świetlica M sks dziew sks dziew sks dziew sks /koło EW
15.00-16.00 świetlica M
CZWARTEK 6.30-7.30 świetlica T
1 Edu plastyczna kor-ko/świet Ad sks chłopcy sks chłopcy sks/rewalidacja d. zaw. / k. komp
2 edu.wczesn  edu. plastyczna  kor-ko/śwAdri w- f zaj. komputer j. polski
3 religia edu.wczesn informatyka matematyka j. polski w- f
4 edu. wczesn edu. wczesn religia zaj. komputer w- f muzyka
5 edu. wczesn edu.wczesn j.polski religia matematyka informatyka
6 wych. fiz zaj.komputer historia j. niemiecki matematyka religia/rewal
7 świetlica Ad wych.fiz historia j. niemiecki matematyka
8 świetlica Ad świetlica Ad historia j. niemiecki
15.00-16.00                                     świetlica Ad historia
PIĄTEK 6.30-7.30 świetlica A
1 j. angielski koło Teresa w- f matematyka j. polski j. niemiecki
2 edu. wczesn. edu.wczesn j. polski j.  niemiecki j. angielski w- f
3 edu. wczesn edu.wczesn j. angielski j. polski j. niemiecki fizyka
4 edu. wczesn religia j.polski j. angielski zaj. tech fizyka
5 Św A. kor-kom matematyka j. polski przyroda j. francuski
6 Koło  P.K kor-komp przyroda muzyka j. polski matematyka
7 świetlica P.K kor –komp  muzyka przyroda godz.z wych geografia
8 świetlica P.K koło mat Mag biologia
15.00-16.00 Świetlica P.K /koło przyrodnicze

Nasze programy

Bezpieczna plus logo

Bezpieczna +

ksiazkaKsiążki Naszych Marzeń
logo klub bezpiecznego puchatka

Klub Bezpiecznego Puchatka 

mleko

Szklanka Mleka

owoce

Owoce i Warzywa w Szkole 

plywacUmiem Pływać