Dzień Otwarty w szkole

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami
do Szkoły Podstawowej w Przezchlebiu
na DZIEŃ OTWARTY
dnia 27 lutego 2018 roku (wtorek) o godzinie 16.30

W programie między innymi:
zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły;
prezentacja zainteresowań i osiągnięć uczniów naszej szkoły;
zwiedzanie szkoły.

 

Informacja dla rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przezchlebiu ogłasza zapisy dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej w terminie od 12.02.2018r. do 28.02.2018 r.

Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu na podstawie zgłoszenia, których druki są do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej.
 
Zgodnie z Zarządzeniem Nr OR.0050.17.2018 Wójta Gminy Zbrosławice
 z dnia 9 stycznia 2018r. rekrutacja do klasy I  trwać będzie od 01.03.2018r. do 09.03.2018r.
 
Wnioski do pobrania będą od dnia 12.02.2018r. w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły.
Wnioski wraz z obowiązującymi załącznikami należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 09.03.2018 r. do godziny 15: 30
(Rekrutacja dotyczy dzieci spoza obwodu).

Dokumenty do pobrania w dziale "Rekrutacja">>

08.09.2017 r. - Fajnie być razem...

Zebranym gościom, zarówno wychowankom „Kolorowej Doliny” - jak zwykło się mawiać o tym miejscu, rodzicom a także przedstawicielom powiatu tarnogórskiego i władzom Gminy Zbrosławice, umilaliśmy czas śpiewając piosenki. Tym samym zespół „Karolinka” rozpoczął nowy sezon na scenie. Wizyta w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym to także lekcja dla uczniów naszej szkoły. Wokół nas znajdują się dzieci, które potrzebują szczególnej opieki. Co więcej, dzieci te stanowią integralną część naszego społeczeństwa, łaknące uśmiechu, zainteresowania i docenienia. Mamy nadzieję a może nawet jesteśmy pewni, że sporo tego uśmiechu udało nam się zostawić. Do zobaczenia :)

a.k.

Nasze programy

Bezpieczna plus logo

Bezpieczna +

ksiazkaKsiążki Naszych Marzeń
logo klub bezpiecznego puchatka

Klub Bezpiecznego Puchatka 

mleko

Szklanka Mleka

owoce

Owoce i Warzywa w Szkole 

plywacUmiem Pływać