Dzień Otwarty w szkole

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami
do Szkoły Podstawowej w Przezchlebiu
na DZIEŃ OTWARTY
dnia 27 lutego 2018 roku (wtorek) o godzinie 16.30

W programie między innymi:
zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły;
prezentacja zainteresowań i osiągnięć uczniów naszej szkoły;
zwiedzanie szkoły.

 

Informacja dla rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przezchlebiu ogłasza zapisy dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej w terminie od 12.02.2018r. do 28.02.2018 r.

Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu na podstawie zgłoszenia, których druki są do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej.
 
Zgodnie z Zarządzeniem Nr OR.0050.17.2018 Wójta Gminy Zbrosławice
 z dnia 9 stycznia 2018r. rekrutacja do klasy I  trwać będzie od 01.03.2018r. do 09.03.2018r.
 
Wnioski do pobrania będą od dnia 12.02.2018r. w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły.
Wnioski wraz z obowiązującymi załącznikami należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 09.03.2018 r. do godziny 15: 30
(Rekrutacja dotyczy dzieci spoza obwodu).

Dokumenty do pobrania w dziale "Rekrutacja">>

26.04.2017 r. - "Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny"

 

W konkursie po raz kolejny wzięli udział uczniowie naszej szkoły i po raz kolejny dołączyli do grona laureatów. Julia z klasy piątej zajęła swoją pracą III m. w kategorii uczniów klas IV - VI. Jest to bardzo cenne wyróżnienie, ponieważ jury konkursowe miało do ocenienia mnóstwo prac w różnych kategoriach wiekowych i wykonanych różnorodnymi technikami artystycznymi. Nagrodą dla laureatów konkursu była wycieczka szlakiem drewnianych kościółków (w tym roku miłośnicy zabytków małej ojczyzny zwiedzili kościółki w Ostropie, Smolnicy i Żernicy). Zabytkowe obiekty sakralne, jak również ich niezwykła historia, niewątpliwie bardzo podobały się wszystkim laureatom, a miła atmosfera i nagrody rzeczowe, które zostały wręczone wyróżnionym uczniom w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II w Gliwicach były niewątpliwą osłodą zimnej i deszczowej aury, która ani na chwilę nie odstępowała szczęśliwych zwycięzców.

Fotorelacja>>

Nasze programy

Bezpieczna plus logo

Bezpieczna +

ksiazkaKsiążki Naszych Marzeń
logo klub bezpiecznego puchatka

Klub Bezpiecznego Puchatka 

mleko

Szklanka Mleka

owoce

Owoce i Warzywa w Szkole 

plywacUmiem Pływać