Dzień Otwarty w szkole

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami
do Szkoły Podstawowej w Przezchlebiu
na DZIEŃ OTWARTY
dnia 27 lutego 2018 roku (wtorek) o godzinie 16.30

W programie między innymi:
zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły;
prezentacja zainteresowań i osiągnięć uczniów naszej szkoły;
zwiedzanie szkoły.

 

Informacja dla rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przezchlebiu ogłasza zapisy dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej w terminie od 12.02.2018r. do 28.02.2018 r.

Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu na podstawie zgłoszenia, których druki są do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej.
 
Zgodnie z Zarządzeniem Nr OR.0050.17.2018 Wójta Gminy Zbrosławice
 z dnia 9 stycznia 2018r. rekrutacja do klasy I  trwać będzie od 01.03.2018r. do 09.03.2018r.
 
Wnioski do pobrania będą od dnia 12.02.2018r. w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły.
Wnioski wraz z obowiązującymi załącznikami należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 09.03.2018 r. do godziny 15: 30
(Rekrutacja dotyczy dzieci spoza obwodu).

Dokumenty do pobrania w dziale "Rekrutacja">>

12.01.2016 r. - Ciekawy gość w szkole

 

12 stycznia gościliśmy w szkole pana Grzegorza z Pyskowic. Dla naszego gościa pasją jest turystyka rowerowa i utrwalanie na fotograficznej kliszy obiektów sakralnych, a dokładnie- kościołów południowej Polski; tych najstarszych często drewnianych.

Pan Grzegorz z rowerem nie rozstaje się od młodzieńczych lat. W liczne podróże wybiera się samotnie, z przyjaciółmi albo żoną. Kiedy natrafi w swych podróżach na kościół, fotografuje go, opisuje przepięknym pismem , którego można mu tylko pozazdrościć i wszystko umieszcza w specjalnym albumie i chętnie dzieli się zdobytą wiedzą z innymi. Albumów pana Grzegorza przybywa z każdym rokiem. Przybywa też turystycznych wspomnień, szlaków i odznak.

Pan Grzegorz rowerem przemierza nie tylko Polskę, ale i Europę. Z grupą przyjaciół dotarł aż do Hiszpanii. Pan Grzegorz twierdzi, ze nie było by może miejsca na takie zainteresowania w jego życiu, gdyby nie harcerstwo, które ukształtowało w nim odpowiedzialność, systematyczność, sumienność, zdyscyplinowanie, umiejętność pokonywania samego siebie, zjednywania przyjaciół i miłość do przyrody.

Fotorelacja>>

Nasze programy

Bezpieczna plus logo

Bezpieczna +

ksiazkaKsiążki Naszych Marzeń
logo klub bezpiecznego puchatka

Klub Bezpiecznego Puchatka 

mleko

Szklanka Mleka

owoce

Owoce i Warzywa w Szkole 

plywacUmiem Pływać