Konsultacje

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przezchlebiu informuje, że w dniu 28.03.2019 (czwartek) odbędą się w szkole konsultacje z rodzicami w godzinach od 16.00 do 17.00 na temat efektów kształcenia i spraw wychowawczych.
Ponadto dla rodziców klas 8 o godzinie 16,30 odbędzie się spotkanie z dyrektorem w celu przypomnienia informacji dotyczących egzaminu po klasie ósmej.

Hanna Miczka
Dyrektor SP w Przezchlebiu

Informacja dla rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przezchlebiu
ogłasza zapisy dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej
w terminie od 04.02.2019 r. do 28.02.2019 r.

Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu na podstawie zgłoszenia, którego druk jest do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr OR.0050.32.2019 Wójta Gminy Zbrosławice z dnia 30 stycznia 2019 r. rekrutacja do klasy I trwać będzie
od 01.03.2018r. do 08.03.2018r.

Wnioski oraz oświadczenia można pobrać w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej w dziale Rekrutacja>>
Wnioski wraz z obowiązującymi załącznikami należy składać osobiście w sekretariacie szkoły do dnia 08.03.2018r. do godziny 15: 00
(Rekrutacja dotyczy dzieci spoza obwodu).

12.12.2018 r. - Polska Stajenka

Mieliśmy okazję obejrzeć inscenizację pokazującą rodzinne przygotowania do Wigilii oraz towarzyszące temu myśli i przeżycia. Mogliśmy też podziwiać przepiękne ozdoby świąteczne, które zostały przygotowane przez niezawodne Mamy i Babcie naszych uczniów oraz degustować wypieki i przeróżne świąteczne potrawy. Nasz wzrok cieszyły bożonarodzeniowe dekoracje, a przez myśl uparcie przewijało się pewne, niedługie zdanie: „Trwaj, chwilo!”.
Tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie tegorocznego spotkania jasełkowego, a zwłaszcza Radzie Rodziców i wszystkim Mamom, serdecznie dziękujemy za trud i poświęcony czas. Życzymy radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia i samych radosnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku.

Fotorelacja>>

Nasze programy

1

Dzień Bezpiecznego
Internetu

nprc
Narodowy Program
Rozwoju Czytelnictwa

zielonapracownia
Zielona pracownia

tablica
Aktywna tablica
Bezpieczna plus logo

Bezpieczna +

ksiazkaKsiążki Naszych Marzeń
logo klub bezpiecznego puchatka

Klub Bezpiecznego Puchatka 

mleko

Szklanka Mleka

owoce

Owoce i Warzywa w Szkole 

plywacUmiem Pływać